Web Mobile Tasarım Çözümleri

Teknik olarak bir web çözümü, bir ağ üzerinden dağıtılan (tipik olarak bir kurumsal intranet veya İnternet aynı platform) ve ortak bir web tarayıcısı aracılığıyla erişilebilen bir programdır. Portal çözümleri sayesinde de özellikle dağınık yapıdaki ve çok sayıda çalışanı olan işletmeler için ortak bir platform oluşturulmaktadır. İstenilen tüm bilgiler, ortak kullanıma açılarak çeşitli kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Bu sayede firmanın iç iletişimi artar, zaman tasarrufu sağlanır ve çalışanların verimliliği artar.

SAP Entegrasyon Çözümleri

ARGEDE; güncel, kullanıcı odaklı, mobil uyumlu ve uluslararası standartlarda SAP Entegrasyon Çözümleri sunmaktadır. Kullanıcılara, ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilen programları servis etmektedir.

SharePoint Çözümleri

Sharepoint, tüm boyutlardaki işletmeler için Microsoft tarafından barındırılan bulut tabanlı bir hizmettir. Şirket içinde SharePoint Server yükleyip dağıtmak yerine, bir Microsoft 365 planına veya tek başına SharePoint Online hizmetine abone olunulabilir. Çalışanlarınız, belgeleri ve bilgileri iş arkadaşları, iş ortakları ve müşterilerle paylaşmak için site oluşturabilirler.