Geleceğe Birlikte Yön Verelim!

Geleceğin sürdürülebilir mobility dünyasında müşterilerimizle birlikte yürümek ve onların başarılarına katkı sağlamak için buradayız.


Otomotiv Mobility Çözümleri

Otomotiv sektöründe geleceği şekillendiren ve mobility çözümleri sunan lider bir şirketiz. Müşterilerimize, akıllı, sürdürülebilir ve bağlantılı mobility hizmetleriyle yaşamlarını kolaylaştırmayı ve çevresel etkiyi azaltmayı hedefliyoruz.

 

Otomotiv endüstrisi, hızla değişen bir dönüşüm sürecindedir. Biz de bu değişime öncülük ederek, müşterilerimizin geleceğe hazırlanmalarına yardımcı oluyoruz. Elektrikli araçlar, otonom sürüş teknolojileri, paylaşım ekonomisi ve dijitalleşme gibi alanlarda ileri teknolojilerle donatılmış mobility çözümleri sunuyoruz.

 

Bu Stratejiyle geliştirdiğimiz Assisteen, araç sahiplerine araçlarını akıllı ve güvenli hale getiren yenilikçi bir cihazdır. Bu cihaz, aracınızın performansını izlemek, hataları tespit etmek ve güvenli bir sürüş deneyimi sunmak için geliştirilmiştir. İçerisinde bulunan gelişmiş sensörler sayesinde aracınızın bilgilerini anlık olarak alır, size sağladığı özelliklerle sürüş deneyiminizi geliştirir ve güvenliği artırır.

 

 

 

  Assisteen Araç Takip Cihazı

  Assisteen, akıllı sensörleri ve gelişmiş teknolojisiyle aracınızı izlemenize, hataları tespit etmenize, uzaktan kontrol etmenize ve güvenliğinizi sağlamanıza yardımcı olan güvenilir bir cihazdır. Aracınızı akıllı ve güvenli hale getirerek sürüş deneyiminizi daha keyifli ve rahat bir hale dönüştürür. Günlük sürüş rutininizi daha kolay yönetmenize ve olası tehlikelerden korunmanıza yardımcı olur. Assisteen ile aracınızı kontrol altına alın, güvenli sürüşlerin keyfini çıkarın!

  Temel Özellikler:

  Aracın Verilerini İzleme ve Takip Etme,

  Hata Tespiti ve Uyarıları,

  Araç Kontrolü ve Uzaktan Erişim,

  Kaza Durumunda Haber Verme,

  Güvenlik ve Veri Gizliliği.


Kurulum ve Uyumluluk

Assisteen, neredeyse tüm araç tiplerine uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kolay kurulum süreci sayesinde, uzman yardımı olmadan cihazı aracınıza entegre edebilirsiniz. Cihazın uyumlu olduğu akıllı telefon uygulamasını iOS ve Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

Müşteri Desteği: Argede Bilişim Teknolojileri olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Assisteen'in kullanımıyla ilgili her türlü sorunuz için 7/24 erişilebilir müşteri destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Assisteen, güvenlik ve veri gizliliğine büyük önem verir. Cihazın verileri, güvenli bir şekilde bulutta saklanır ve sadece size ait akıllı telefon uygulaması ile erişilebilir. Verilerinizin izinsiz kişiler tarafından ele geçirilmesi veya kötüye kullanılması önlenir.