Ar-Ge Çözümleri


Marine Mobilty Çözümleri

Deniz ulaşımı ve hizmeti için modern teknolojiyle entegre araç kullanımı yaygınlaşmıştır. Bu sebeple denizlerde internet erişimi zorunluluğu doğmuştur. Bunun da ötesinde gemi güvenliği, sürekli ekipman kontrolü, hava koşulları ve liman durumları ile ilgili bilgilerin önceden bilinmesi gerekmektedir.

 

Bu sistem ile ticari gemiler, yolcu gemileri, feribotlar ve hatta sivil kullanım için dizayn edilmiş tüm deniz taşıtlarının kontrolünün sağlanması hedeflenmiştir. Deniz ulaşımı sırasında oluşabilecek hataların önceden bilinmesi ve kullanıcıya bildirilmesi amaçlanmıştır.

 

 

 Tekne Takip Sistemi

    Argede ailesi olarak, Tekne takip sistemi ile ilgili; mobil teknisyenleri ve ustaları, ekipman kurulumu, sistem tasarımı, yenileme, onarım veya restorasyon dahil olmak üzere tüm süreçler için bilgilendiriyoruz. Mobil ortamda tekne takibi yaparak, sistem durumunu tamamen kontrol altında tutmayı hedefliyoruz.

     

    Bir iş ister büyük ister küçük, ister basit ister karmaşık olsun, belirttiğiniz projenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ekipman, iş veya danışmanlık sağlamaya çalışıyoruz. Bütçeniz ve programınız çerçevesinde işlev, verimlilik, güvenilirlik ve estetik parametrelerini dikkate alıyoruz.