SharePoint Hizmetleri

SharePoint, Microsoft un çıkarmış olduğu esnek kullanıma sahip bir yönetim ve takip programı diyebiliriz.

SharePoint üzerinde Web siteleri , Intranet Çözümleri , Bayi -Müşteri- Tedarikçi için extranet çözümler, Döküman ve Dosya Yönetim Çözümleri, Şirket içi Sosyal Platform Portalları üretilebilmektedir. Kontrol ve erişim açısından tüm çalışma dosyalarına hızlı ulaşımı sayesinde bir çok platform ile entegre çalışma yapılabilmektedir.


SharePoint Web Siteleri, Kullanımı hızlı ve kolay bir şekilde düzenlenebilir web siteleri oluşturulabilir. Web sitelerinin alt web siteleri veya bayi web siteleri aktif hale getirilerek yönetimsel kolaylık sağlamaktadır. Ziyaretçi oranları yüksek olan performans gerektiren web siteleri için ideal bir yapıdır.


Intranet Çözümleri, Şirket içi yönetimde çalışanlar arası iletişimi hızlandırabilecek , iş akışlarını , görev oluşturulması ve dosya yönetimini OneDrive üzerinden paylaşımları kolaylaştırabilir. Şirketlerin yeni iş başlangıcı yapan personellere iletişim için en hızlı oryantasyonu sağlamaktadır. Dosyalarına heryerden erişim kolaylığı getirir. Rol tabanlı ekip siteleri oluşturulabilir. Şirket içi haber akışlarında bilgi paylaşma hızlı ve erişilebilir fayda sağlamaktadır. 

Sunum İsteyin
Sunum İsteyin

Aklınızdaki projeyle ilgili sunum isteyin ve ne yapacağınıza daha kolay karar verin.

Sunum İsteyin

Destek Talebi
Destek Talebi

Ürünlerimizle ile alakalı bilgi ve teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Oturum Aç

Staj ve Kariyer
Staj ve Kariyer

Çeşitli departmanlardaki ihtiyaçlarımız için başvurun, siz de ekibimizden biri olun.

Dosya Yükleyin