SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorlarının dünya genelinde yoğun kullanımı dolayısıyla yerel ve global pazarda yer almak, ürünlerini ve hizmetlerini sergilemek isteyen firmalar için arama motorlarındaki kelime sıralamaları büyük önem kazanmıştır. Sıralamalarda üst sıralarda yer alan web siteleri ile firmalar satış rakamları anlamında ve markalaşma sürecinde büyük bir fayda sağlamışlardır. Dolayısıyla SEO kendi başına bir iş haline gelerek internet pazarına çıkan her web sitesi için ilk düşünülen konulardan biri olarak gündemlerde yer almıştır.

Argede Bilişim Teknolojileri olarak ilgili içeriklerin kurallara göre oluşturulması, yazılım olarak sitelerin revizasyonlarının yapılması ve bu süreç içerisinde çeşitli periyotlarda değişen veya tamamen yenilenen prosedürler için tüm gerekliliklerin yerine getirilerek yapılan işlemlerin raporlanması süreçlerle müşterilerimize SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmeti vermekteyiz.

Raporlama ve analiz süreçlerinin sonunda hedeflenen anahtar kelimeler ve yapılması gerekenler konusunda uzlaştığımız müşterilerimizle kendilerini de sürece dahil ederek daha verimli sonuçlar elde etmeyi amaçlamaktayız. Yapılan tüm işlemler ve çalışma listesi ekibimiz tarafından aylık rapor haline getirilerek analiz edilerek müşterilerimizle paylaşılmaktadır.

Siz de hedeflediğiniz noktaya emin adımlarla ilerlemek istiyorsanız bize ulaşın.

Sunum İsteyin
Sunum İsteyin

Aklınızdaki projeyle ilgili sunum isteyin ve ne yapacağınıza daha kolay karar verin.

Sunum İsteyin

Destek Talebi
Destek Talebi

Ürünlerimizle ile alakalı bilgi ve teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Oturum Aç

Staj ve Kariyer
Staj ve Kariyer

Çeşitli departmanlardaki ihtiyaçlarımız için başvurun, siz de ekibimizden biri olun.

Dosya Yükleyin