Kurumsal Web Çözümleri

Alanlarında uzman ekibimiz tarafından web sitesi ihtiyaçları için modern görünüşlü, kullanımı kolay, ihtiyaçlarınıza seslenen, duruşunuzu yansıtan ve arama motorları tarafından rahat görüntülenmesi için çeşitli standartları sağlayan web çözümleri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Süreç nasıl işliyor?


Web sitesi için hazırlık aşamasına girmeden önce ihtiyaçlarınız ve özel talepleriniz ekibimiz tarafından sizlerle birlikte değerlendirilir. İlgili tavsiyeler görüşme içerisinde sizlere sunulur ve genel bir yapı oluşturulur. Grafik ekibi tarafından hazırlanan tasarımlar onayınıza sunulur ve onayın ardından sisteminiz en kısa süre içerisinde demo olarak yayına alınır. Demo süreci içerisinde sistem yine teknik ekibimiz tarafından son testler için değerlendirilir ve sizlerin de onayının ardından web siteniz yayına alınır.

Kurumsal web sitelerimiz hangi özellikleri taşıyor?


- Web sitelerinin hızlı çalışması ve kullanıcı dostu olması düşüncesiyle her zaman en son teknolojiler kullanılmaktadır.
- Web siteleri yazılım ekibi tarafından tüm browserlar için özenle optimize edilmektedir.
- Kullanıcılara rahat bir görünüm sağlayabilmek için web siteleri mobil platformlardan kolay görüntülenebilmektedir.
- Web siteleri Türk Ticaret Kanununa (TTK) uyumludur. Yasal süreçlerle ilgili bilgilendirilirsiniz.
- Web tasarımı konusunda çeşitli global standartlar mevcuttur. (Ör. W3C) Bu standartlar takip edilerek sisteminiz hazırlanır.
- Web siteleri arama motorlarına uyumlu olmakla birlikte arama motorlarının değişen sıralama ölçütlerine göre optimize edilir.
- Web sitelerinin mobil ve desktop tarafta hızları ve verimliliği için Google PageSpeed analizleri dikkate alınır.

Argede Bilişim Teknolojileri olarak sadece kullanıcının gördüğü arayüzleri değil bu web sitelerini yönetecek kitlelere de büyük özen gösteriyoruz. Ferah görünümlü, anlaşılabilir, kullanımı kolay ve işlevsel bir yönetim paneli sizlere herhangi bir kişiye yada firmaya bağlı olmaksızın istediğiniz tüm düzenlemeleri özgürce yapabilmenize olanak sağlar. Ayrıca önerilerinizi almak ve takıldığınız her noktada size yardımcı olmak için telefonun diğer ucunda bekliyoruz.

Sunum İsteyin
Sunum İsteyin

Aklınızdaki projeyle ilgili sunum isteyin ve ne yapacağınıza daha kolay karar verin.

Sunum İsteyin

Destek Talebi
Destek Talebi

Ürünlerimizle ile alakalı bilgi ve teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Oturum Aç

Staj ve Kariyer
Staj ve Kariyer

Çeşitli departmanlardaki ihtiyaçlarımız için başvurun, siz de ekibimizden biri olun.

Dosya Yükleyin